Metal-SK – „Pomagamy w rozwoju Twojej firmy!”

Metal-SK jest firmą usługową wykonującą maszyny stolarskie oraz urządzenia przeznaczone do obróbki drewna. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2014 r. Sukcesywnie dążmy do unowocześniania i ulepszania swoich produktów. Wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu obróbki drewna. Firma powstała w 2014 r. Początkowo wykonywaliśmy konstrukcje stalowe, następnie zmieniliśmy całkowicie profil produkcyjny firmy i przeszliśmy do konstruowania i wykonywania maszyn stolarskich i urządzeń do obróbki drewna.

 

Współpracujemy z grupą konstruktorów. W razie potrzeby są oni w stanie doradzić klientowi swoim doświadczeniem tak aby uzyskał jak najbardziej ergonomiczny i opłacalny produkt.

 

Ponadto wprowadzamy na polski rynek suszarnie przemysłowe. Komory suszarnicze mają na celu osuszyć znajdujący się wewnątrz produkt. Głównie wspieramy przemysł:

  1. Drzewny
  2. Materiałów budowlanych (gipsownie, cementownie)
  3. Spożywczy (owoce, warzywa)
  4. Paszowy

Wszystkie wykonywane przez nas maszyny posiadają certyfikat CE a suszarnie do drewna dodatkowo spełniają rygorystyczne normy fitosanitarne. Normy te nadawane są przez niezależny Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. Szczegółowe informacje dotyczące zasady działania suszarni do drewna znajdziesz na blogu.

 

Firma Metal-SK posiada certyfikat RzetelnaFirma który potwierdza uczciwość, terminowość i wiarygodność.

 

Właściciel firmy Metal-SK Karol Serówka sprawdza się jako sprawny menadżer i rozumie potrzeby swoich klientów. Karol Serówka rozpoczął swoją przygodę jako młody człowiek, którego pasją było spawalnictwo.