Wykonywane przez nas suszarnie przemysłowe spełniają rygorystyczne normy jakościowe dlatego mają nadany certyfikat CE. Swoimi produktami wspieramy głównie tartaki, jednak coraz częściej wykonujemy suszarnie służące do suszenia spożywczego produktów tj: grzyby, zioła, itp. czy też suszenia materiałów budowlanych tj: płytki gipsowe, płyty betonowe. Suszarnie przemysłowe są fabrycznie nowe w związku z czym dajemy gwarancję na ich wykonanie. Często zdarza się, iż klienci zamawiają od nas komory do suszenia w leasing lub z dotacji Unii Europejskiej. Kolejnym ważnym aspektem o którym należało by wspomnieć to fakt, iż komory spełniają rygorystyczne normy fitosanitarne o których można dowiedzieć się więcej z artykułu zatytułowanego „Normy fitosanitarne a wysoka jakość palet„.Suszarnia do europalet – BydgoszczKomora do suszenia drzewa opałowego- k. GdańskaSuszarnia do drewna- k. Słupska

 

Suszarnia do europalet z normami fitosanitarnymiSuszarnia do desek KamesznicaWózki suszarnicze do ziółSuszarnia do palet i drewna – Bielsko BiałaElektryczna suszarnia do paletElektryczna suszarnia do palet z normami fitosanitarnymiSuszarnia do węgla drzewnegoWózki suszarnicze do grzybów

 

Wypalarka do drewna

Poniżej przedstawiamy wzór znaku jaki musi posiadać wypalarka w celu oznakowania palety objętej certyfikatem ISPM-15. Możliwe jest również wykonanie innego oznaczenia określającego standard EPAL, EUR, IPPC.

Symbol nanoszony na palety, które uzyskają certyfikat ISPM-15.
Symbol nanoszony na palety, które uzyskają certyfikat ISPM-15.

Elektryczna wypalarka stanowi trwały sposób oznakowania opakowań drewnianych. Jest ona idealnym rozwiązaniem do nanoszenia logotypów, tekstów, informacji o firmie. Urządzenie posiada wymienną płytkę dzięki czemu używasz tylko jednej wypalarki. Płytka do znakowania jest nieścieralna jedynie fizyczne uszkodzenie może spowodować, iż zostanie uszkodzona.

Aby uzyskać informację o cenie zadzwoń do mnie!


Jesteś zainteresowany naszym produktem, a chciałbyś uzyskać więcej informacji kliknij kontakt i zadzwoń! Postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Sprawdź również naszą ofertę.

Zdjęcia opatrzone logo firmy Metal-SK stanowią efekt jej pracy. Kopiowanie, powielanie, udostępnianie bez zgody właściciela zabronione.