Maszyny stolarskie służą bezpośrednio do obróbki drewna. Realizując zamówienia zwracamy uwagę na kilka elementów które są dla nas bardzo istotne. Pierwszym z nich jest fakt, iż do realizacji zamówienia stosujemy najlepszą gatunkowo stal. Kolejnym ważnym aspektem na jaki zwracamy uwagę to starannie dobrane podzespoły. Wykonany przez nas produkt musi się charakteryzować bezpieczeństwem.

W związku z powyższym wszystkie maszyny stolarskie posiadają certyfikat CE, co oznacza, iż spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Specjalizujemy się w produkcji: frezarek, tokarek, szlifierek, pił, rębaków, podajników rolkowych a także suszarni do drewna.Piła taśmowa do palet


Ważne! Jesteś zainteresowany naszym produktem, a chciałbyś uzyskać więcej informacji kliknij kontakt i zadzwoń! Postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Sprawdź również naszą ofertę.

 

Ważne! Zdjęcia opatrzone logo firmy Metal-SK stanowią efekt jej pracy. Kopiowanie, powielanie, udostępnianie bez zgody właściciela zabronione.